اسرائیل باید از بین برود

 بسم الله الرحمن الرحیم

وَ سَیعلَمُ الّذینَ ظَلَموا أَی مَنقَلَبٍ ینقَلِبونَ

و آنان که ظلم و ستم کردند به زودی خواهند دانست که به چه کیفرگاهی باز می گردند - سوره شعر آیه 227

اسرائیل باید از بین برود – امام خمینی(ره)

مقام معظم رهبری:مسائل غزه واقعاً مصیبت بار است و رژیم صهیونیستی با سوء استفاده از غفلت دنیای اسلام، این فجایع را مرتکب می شود.

حملات و تجاوزات وحشیانه رژیم اشغالگر فلسطین به باریکه غزه در حالی تداوم می یابد که نهادهای بین المللی مسئول و بازیگران عمده نظام بین المللی تاکنون از هرگونه اقدام بازدارنده چشم بسته اند و این برخورد فاجعه جنایات جدید رژیم صهیونیستی و موجب تخریب منازل فلسطینیان مظلوم در غزه محاصره شده گریده است.

خداوندا نابودی این غدۀ سرطانی را تعجیل بفرما. آمین یارب العالمین

/ 4 نظر / 46 بازدید
حسین

سلام علیکم پنجمین جلسه قرآن تشکیل شد یاعلی

رهسپارقدیمی

سلام حاجی بعد از صبر نوبت ظفر آید... عاقبت استقامت مردم غزه به بار نشست و پیروزی ثمره مقاومت آنان شد .

دزفولی

سلام علیکم. نوشته های موثری دارید و با کمال افتخار ، در وبلاگ « دزخند » ، لینک شدید. همه ی ما میدانیم که : مردمان دزفول ، نوابغ لطیفه پردازی و نخبگان لغزخوانی هستند. در صفحات شادِ دزخند، گرد هم و برای هم رخدادهایی را بازگویی می کنیم که تجلی گر شوخ طبعی ها و لطیفه گویی هایی واقعی است که روح لطیف و پرنشاط مردمان این شهر خلق کرده است. هر آنچه در این صفحات خواهیم و خواهید نوشت شواهدی است گویا بر نشاط روحی و تیزهوشی عجیب دزفولیان در لغز پردازی و لطیفه سرایی. بیایید خاطره ی لحظات شوخی و لغرهایی را که از پیشینیان و پیرامون خود شنیده ، یا دیده ایم با هم به اشتراک بگذاریم تا زنده بماند این باور که : « خاستگاه روحیه ی لطیفه گوی دزفولیان ، روح لطیف و نبوغ غریب ایشان است». به دزخند بیایید و صمیمیت و نشاط را در لحظات شوخ طبعی دزفولیان بچشید. [گل]

زارع

سلام برادر وبلاگتان مانند خودتان معنوی است موفق باشید انشاءالله