تا زنده ایم رزمنده ایم

بسمه تعالی          

گرامی باد یاد و خاطرۀ هشت سال دفاع مقدس

پرندگان عاشق به شوق گل و تبسم بهار به وجد می آیند آنچنان شور و شیدایی در جسمشان طراوش کرده و ذوق دیدار را لحظه شماری می کنند و با همکاری ریزترین ذره های وجود خاکی خود ، با روحی مطمئن و لبریز از عشق به انقلاب و پایبندی به نظام مقدس جمهوری اسلامی گواهی و شهادت می دهند و اکنون جان برکفان ولایت بر آن شده اند تا استوار ماندن بر اعتقادات خود را اعلام نمایند و به جهانیان برسانند که ابر قدرت ها این را بدانند رزمندگان هشت سال دفاع مقدس هنوز هم پایبند به اصول و مبانی انقلابی خود بوده و هستند .

دوستان جمع می شوند تا مروری مجدد به خاطرات خود وآنچه پشت سر گذاشته اند ، داشته باشند .

به یاد فرمایش حضرت امام خمینی (ره) که فرموده اند (این جنگ رحمت است)  و سربازان آن امام عزیز با تمام وجود بیانات گهربار ایشان را بیشتر به عرصه ظهور درآوردند . دفاع مقدس گل معطری بود که در بهار انقلاب شکوفا شد و عطر و بوی خوش آن موجب تسریع در شناساندن انقلاب اسلامی در سرتاسر جهان نمود و شاید اگر این جنگ تحمیلی به وقوع نمی پیوست اقتدار حکومت اسلامی به اینجا نمی رسید .

ما به پاسداشت این نعمت الهی هر سال گرد هم می آییم تا شکر گزار نعمت های بیکران الهی باشیم و بعد از طلب رحمت و مغفرت به روح بلند و استوار امام خود به زعامت حضرت آیت ا.. خامنه ای عرض کنیم (( تا زنده ایم رزمنده ایم )) و این افکار را به فرزندان و نوادگانمان منتقل می نماییم ، و باید برای حفظ دین و آئین مقدس خود از این انقلاب و رهبریت نظام مقدس جمهوری اسلامی تا رساندن این نهضت به دست صاحب اصلی و منجی عالم بشریت حضرت صاحب الزمان (عج) حامی و پیروی صادق و مطیعی جان بر کف بمانیم .

 ما آنگونه می مانیم تا پوزۀ ستمگران عالم به خاک مذلت و خواری بیفتد و ستم دیدگان عزت مداران زمانۀ ما گردند و حرکت های مفتضحانه تمامی دشمنان دین و انقلاب این را تسریع می بخشند که منتظران عاشق وعدۀ الهی شنیده اند (( و نرید انا من علی الذین ستضعف فی الارض . . . وارثین )) و باید این آیۀ مبارکه را باورکنیم که مستضعفان وارثان حقیقی زمین هستند .      والسلام        

                            علیرضا بی با ک   ١٣٨٩/۶/٣١

/ 0 نظر / 22 بازدید